° °

Programmēšana

Create wordpress websiteCreate wordpress website

Wordpress mājaslapas izstrāde

Array
Product SKU: PTCWW

Product Info

WordPress izstrāde ietver domēna nosaukuma izvēli, hostinga pakalpojumu sniedzēja izvēli, WordPress uzstādīšanu, tēmas izvēli, izskata pielāgošanu, spraudņu uzstādīšanu, lapu un satura izveidi, iestatījumu konfigurēšanu, navigācijas izvēlnes iestatīšanu, SEO optimizēšanu un pārbaudi pirms palaišanas.

Drukāt

WordPress tīmekļa vietnes izveidošana ietver vairākas darbības. Šeit ir vienkāršotie ieteikumi, kas palīdzēs jums sākt:

  1. Izvēlieties domēna nosaukumu: Izvēlieties unikālu un viegli atceramu domēna nosaukumu savai tīmekļa vietnei. Jūs varat reģistrēt domēnu dažādos domēna reģistrēšanas pakalpojumos, piemēram, GoDaddy vai Namecheap, Nic.lv

  2. Izvēlieties hostinga pakalpojumu sniedzēju: Piereģistrējieties pie uzticama hostinga pakalpojumu sniedzēja, kas atbalsta WordPress uzstādīšanu. Daži populāri risinājumi ietver Nano.lv. Izvēlieties hostinga plānu, ņemot vērā jūsu tīmekļa vietnes vajadzības, piemēram, paredzamo apmeklētāju skaitu, budžetu un tehnikas prasības.

  3. Uzstādiet WordPress: Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā viena klikšķa WordPress uzstādīšanas procesu. Piesakieties savā hostinga kontā, pārejiet uz vadības paneli un atrakstiet WordPress uzstādīšanas opciju. Sekojiet ekrāna norādēm, lai pabeigtu uzstādīšanu.

  4. Izvēlieties tēmu: WordPress piedāvā plašu bezmaksas un maksas tēmu izvēli, kas nosaka jūsu tīmekļa vietnes izskatu un izkārtojumu. Dodieties uz WordPress vadības paneļa sadaļu "Izskats" un atlasiet "Tēmas". Izpētiet pieejamās opcijas, izvēlieties tēmu, kas atbilst jūsu vietnes mērķim, un uzstādiet to.

  5. Pielāgojiet savu tēmu: Kad esat uzstādījis tēmu, varat pielāgot to, lai tā atbilstu jūsu zīmola un preferences. Piekļūstiet tēmas iestatījumiem WordPress vadības panelī sadaļā "Izskats" un atlasiet "Pielāgot". Šeit jūs varat modificēt dažādus elementus, piemēram, krāsas, fontus, galvenes, apakšjoslu un logrīkus.

  6. Instalējiet spraudņus: Spraudņi uzlabo jūsu WordPress tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Instalējiet nepieciešamos spraudņus, piemēram, Yoast SEO, lai optimizētu meklēšanas sistēmu rezultātus, Akismet, lai aizsargātu no nevēlamām ziņām, un kešatmiņas spraudni, piemēram, WP Super Cache vai W3 Total Cache, lai uzlabotu veiktspēju. Spraudņus var instalēt, dodoties uz WordPress vadības panelī sadaļā "Spraudņi" un noklikšķinot uz "Pievienot jaunu".

  7. Izveidojiet lapas un saturu: Sāciet izveidot savas tīmekļa vietnes lapas. Izklaides lapas ietver Sākumlapu, Par mums, Pakalpojumi, Kontakti un blogs. Lai pievienotu tekstu, attēlus, video un citus materiālus lapām, izmantojiet WordPress redaktoru. Eksperimentējiet ar dažādiem formatējuma veidiem, virsrakstiem un materiālu izvietojumu, lai izveidotu pievilcīgu saturu.

  8. Konfigurējiet iestatījumus: Iestatiet svarīgos konfigurācijas parametrus, piemēram, vietnes nosaukumu, moto un pastāvīgās saites struktūru un lasīšanas iestatījumus. Šos iestatījumus var atrast WordPress vadības panelī sadaļā "Iestatījumi".

  9. Izveidojiet navigācijas izvēlnes: Izveidojiet izvēlnes, kas palīdz apmeklētājiem viegli navigēt pa jūsu tīmekļa vietni. WordPress vadības panelī dodieties uz "Izskats", izvēlieties "Izvēlnes" un izveidojiet jaunu izvēlni. Pievienojiet lapas, ziņas vai pielāgotas saites izvēlnes struktūrā un piešķiriet to vēlamajai vietnei.

  10. Pievienojiet funkcionalitāti: Ja jūsu tīmekļa vietnei nepieciešama papildu funkcionalitāte, kas pārsniedz tēmas un spraudņu piedāvājumu, var būt nepieciešams iekļaut pielāgojumus vai pieņemt izstrādātāju, lai izveidotu pielāgotas funkcijas.

  11. Optimizējiet SEO: Īstenojiet SEO prakses, lai uzlabotu jūsu tīmekļa vietnes redzamību meklēšanas sistēmās. Izmantojiet SEO spraudni, piemēram, Yoast SEO, lai optimizētu individuālas lapas un ziņas atbilstošiem atslēgvārdiem, meta aprakstiem un citiem SEO elementiem.

  12. Pārbaudiet un izlaidiet: Pirms izlaidat mājaslapu vietni, rūpīgi pārbaudiet tās funkcionalitāti, reakciju uz dažādiem ierīcēm un pārlūkiem, kā arī kopējo lietotāja pieredzi. Kad esat apmierināts ar rezultātiem, varat padarīt savu tīmekļa vietni par publisku, noņemot jebkuras uzturēšanas izmaksas.

Atcerieties, ka šī ir vienkāršotie ieteikumi, un mājaslapas izveidošana var ietvert detalizētākas darbības atkarībā no jūsu konkrētajām prasībām. Tomēr, sekodami šiem soļiem, jūs varat sākt veidot WordPress mājas lapu.

Description

 

Copyright © 2024 SIA Wups

Please publish modules in offcanvas position.