Web Development Services

SEO Pakalpojumi

SEO pakalpojumu galvenais uzdevums ir palīdzēt Jūsu mērķauditorijai atrast Jūsu vietni, bet pēc tam ērti ar to mijiedarboties. SEO ir labākais veids, kā paaugstināt vietnes popularitāti meklēšanas sistēmās un tādējādi iegūt kvalitatīvu datplūsmu un konversijas.

Kas ir iekļauts mūsu SEO pakalpojuma piedāvājumā?

SEO Audits

Pilns jūsu vietnes stipro un vājo pušu audits. Atslēgvārdu analīze, tehnisko un ārējo problēmu atrašana, ieteikumi to atrisināšanai.

Konkurences Analīze

Konkurences analīze nepieciešama, lai noteiktu SEO optimizācijai nepieciešamo darbu apjomu un budžetu. Konkurentu, saišu masu un avotu izpēte, jaunu atslēgvārdu variācijas.

Atslēgvārdu Analīze

Esošo atslēgvārdu analīze. Jaunu atslēgvārdu ieteikumi, izmantojot iegūto vietnes un konkurentu informāciju, relevances, meklējumu skaitu mēnesī un konkurenci.

On-page SEO

Tehnisko problēmu risināšana, izmantojot auditos iegūto informāciju, piemēram vietnes ātruma uzlabošana, metadatu, attēlu parametru, dublikātu labošana, darbs ar indeksāciju u.c.                                                                 

                                                                                           

Off-page SEO

Saišu masas pieaudzēšana ir viens no svarīgākajiem SEO optimizācijas faktoriem. Pastāvīga saišu masas pieaudzēšana, ņemot vērā konkurences analīzi, vietņu informāciju, Jūsu produkta/ piedāvājuma specifiku un stiprās puses.

Monitorings

Vietnes SEO optimizācijas progresa informācijas ieguve, apkopošana un analīze, izmantojot datus no Google Analytics, Webmaster Tools un citiem instrumentiem. Šī informācija palīdz saprast, kuras optimizācijas metodes dod vairāk labuma un kuras mazāk, ko vajadzētu mainīt vai papildināt.

Vai Jūsu vietnei ir nepieciešami SEO pakalpojumi?

SEO turpina attīstīties un mainīties. Daudzos aspektos meklēšanas sistēmu fokuss ir novirzījies uz vietņu ērtumu un informācijas atbilstību. Ja, noklikšķinot uz vietnes lietotājs tūlīt pamet lapu, meklēšanas sistēmu rezultātos tā ir zīme ka, iespējams, informācija nav atbilstoša vai tās saskarne nav ērta. Savukārt pateicoties mobilo ierīču popularitātes pieaugumam, vecās vietnes ar tēmām, kas nav optimizētas atbilstoši mobilās ierīces formātam, zaudē pozīcijas un datplūsmu.

 

Pirms ķerties pie savas vietnes SEO optimizācijas, jāizlemj kādus mērķus vēlaties sasniegt. Vietnēm, kuras izmantoja atslēgvārdu Spamu, tas jāmaina, sniedzot saviem apmeklētājiem pārdomātu un kvalitatīvu informāciju par produktu/pakalpojumu. Vecas vietnes jāpārvieto uz jaunām platformām. Uzņēmumi, kuri nespēs noteikt savas vietnes prioritātes, diemžēl nebūs konkurētspējīgi salīdzinājumā ar konkurentiem. Ja Jums ir jauna mājas lapa, bet pozīcijas meklētajos nepaaugstinās, vizdrīzāk esat izvēlējušies nepareizos atslēgvārdus vai vietnei ir tehniska rakstura problēma, ko var atrisināt veicot SEO auditu.

 

Ja Jums ir vēlēšanās attīstīt un uzlabot savu tīmekļa vietni, sāciet ar SEO audits.

10%+

Ierobežota datplūsma mēnesī

30%+

Bounce Rate - Decrease

50%+

Vidējais laiks vietnē

15%+

Lapas sesijā

Vieta jautājumiem un atbildēm!

Sīkāka informācija par mūsu piedāvājumu pieejama, zvanot mūsu konsultantiem, uzdodot jautājumu, izmantojot Messanger vai aizpildot anketu.

Mūsu SEO profesionāļu komanda ir ideāla ilgtermiņa investīcija un atslēga Jūsu panākumiem biznesā.

Obligāti aizpildiet lauciņus ar *

(Optional)

(Optional)