Web Development Services

SEO Pakalpojumi

SEO pakalpojumu galvenais uzdevums ir palīdzēt jūsu mērķauditorijai atrast jūsu vietni, bet pēc tam ērti ar to mijiedarboties. Neapšaubāmi SEO ir labākais veids, kā paaugstināt jūsu vietnes popularitāti meklēšanas sistēmās un tādējādi iegūt kvalitatīvu datplūsmu un konversijas.

Kas ir iekļauts mūsu SEO pakalpojuma piedāvājumā?

SEO Audits

Pilns jūsu vietnes stipro un vājo pušu audits. Mēs izpētīsim jūsu atslēgvārdus, atradīsim tehniskās un ārējās problēmas un sniegsim rekomendācijas to atrisināšanai.                                                                                                                                                                               

Konkurences Analīze

Konkurences analīze ir nepieciešama, lai noteiktu SEO optimizācijai nepieciešamo darbu apjomu un budžetu. Mēs noskaidrosim, kas konkurentiem ir tāds, kā nav jums, viņu saišu masu un no kurienes viņi ņem saites, kā arī atradīsim jaunas atslēgvārdu variācijas.

Atslēgvārdu Analīze

Izmantojot savākto informāciju no jūsu vietnes un konkurentiem, mēs atradīsim jaunus atslēgvārdu variantus (kur tas nepieciešams), vadoties no to relevances, meklējumu skaita mēnesī un konkurences.                                                                                                                       

On-page SEO

Izmantojot auditos iegūto informāciju mēs uzsāksim tehnisko problēmu izlabošanu jūsu vietnē. Daudzos gadījumos šajās problēmās ietilpt metadatu izlabošana, vietnes ātruma uzlabošana, attēlu parametru izlabošana, darbs ar indeksāciju, dublikātu izlabošana un citi veicamie pasākumi.                                                                     

Off-page SEO

Saišu masas pieaudzēšana joprojām ir viens no svarīgākajiem SEO optimizācijas faktoriem. Izmantojot informāciju no jūsu konkurentiem, jūsu partneru vietnes, informāciju par jūsu zīmolu, mēs pastāvīgi pieaudzēsim gan jūsu saišu masu, gan arī jūsu priekšrocību attiecībā pret konkurenci.                                                    

Monitorings

Galveno darbu laikā un pēc to veikšanas mēs ievācam informāciju par vietnes SEO optimizācijas progresu, izmantojot datus no Google Analytics, Webmaster Tools un citiem instrumentiem. Šī informācija palīdzēs jums saprast kādas optimizācijas metodes dod vairāk labuma un kādas nē, un ko vajadzētu mainīt.

Vai Jūsu vietnei ir nepieciešama SEO pakalpojumi?

Šobrīd ir 2017. gads, un SEO turpina attīstīties un mainīties. Daudzos aspektos meklēšanas sistēmu fokuss ir novirzījies uz vietņu ērtumu un informācijas atbilstību. Ja noklikšķinot uz jūsu vietnes meklēšanas sistēmu rezultātos, lietotājs tūlīt pamet lapu, tad tā ir zīme meklēšanas sistēmām, ka, iespējams, informācija jūsu vietnē nav relevanta vai tās saskarne nav ērta. Tāpat, pateicoties mobilo ierīču popularitātes pieaugumam, vecās vietnes ar tēmām, kas nav optimizētas atbilstoši mobilās ierīces formātam, zaudēs pozīcijas un datplūsmu.

 

Prims ķerties pie savas vietnes SEO optimizācijas, jums vajadzētu tikt skaidrībā, kādus mērķus Jūs vēlaties sasniegt. Vietnēm, kuras agrāk izmantoja atslēgvārdu Spamu, nāksies sniegt saviem apmeklētājiem pārdomātu un kvalitatīvu informāciju par produktu/pakalpojumu. Pavisam vecas vietnes, nāksies pārtaisīt uz Jaunām platformām. uzņēmumi, kuri nespēs noteikt savas vietnes prioritātes, diemžēl nebūs konkurētspējīgi salidzinājumā ar konkurentiem. ja Jums ir jauna mājas lapa, bet Jūsu pozīcijas meklētajos nepaugstinās vizdrīzāk Jūs esat izvēlējušies nepareizos atslēgvārdus vai vietnei ir tehniska rakstura problēma, ko var atrisināt veicot SEO auditu.

 

Ja jums ir laiks, nauda un vēlēšanās veicināt jūsu tīmekļa vietnes izaugsmi pēc atslēgvārdiem, mēs palīdzēsim jums atrisināt šos komplicētos uzdevumus un panākt Jūsu mērķu īstenošanu jūsu vietnei un zīmolam!

10%+

Ierobežota datplūsma mēnesī

30%+

Bounce Rate - Decrease

50%+

Vidējais laiks vietnē

15%+

Lapas sesijā

Ir jautājumi? Mēs atbildēsim!

Ja jums kaut kas nav saprotams par mūsu piedāvājumiem, aizpildiet zemāk izvietot anketu vai uzdodiet jautājumu, izmantojot Messanger.

Mūsu SEO profesionāļu komanda ir ideāla ilgtermiņa investīcija un atslēga Jūsu panākumiem biznesā.

Fields marked with an * are required

(Optional)

(Optional)